HAKKIMIZDA

Evintarz Mobilya Kimdir?

Evintarz Mobilya 2008 yılından bu güne mobilya sektöründe mağazacılık ve online alışveriş firması olarak faaliyet gerçekleştiren bir şirkettir. Evintarz 2.000 m2 alana sahip yüzlerce ürünü inceleyebileceğiniz mobilya mağazası ve Türkiye'de her eve girmeyi hedefleyen evintarz.com sanal mağazası ile her zaman uygun fiyatlarla sizi hayallerinizdeki ev tasarımına kavuşturmayı hedefler.

Evintarz’a Neden Güvenmeliyim?

İnternet üzerinden tüm ödemeler için global güvenlik sistemi olan 3D Security  Ödeme sistemini kullanıyoruz. Bu güvencelere rağmen kredi kartı kullanımına güvenmiyor ve kullanmıyor iseniz havale seçeneğimizde mevcuttur.
Dilerseniz İstanbul’da bulunan mağazamızı ziyaret ederek siparişlerinizi mağazalarımdan da verebilirsiniz. Mağazamızın iletişim bilgilerine buradan ulaşabilirsiniz.

Evintarz Mobilya‘yı Neden Tercih Etmeliyim?

Evintarz Mobilya tüm çalışanları ile çözüm odaklı hizmet politikasını tam anlamıyla benimseyerek tüketicilere hizmet veren bir firmadır.
Yüzlerce farklı tarzda mobilya çeşidini mağazamızda ve internet sitesi üzerinden tüm Türkiye’nin hizmetine açarak, evlerinizde hayalini kurduğunuz tasarımları sizlerle buluşturuyor.

MAĞAZAMIZ

Ürünlerinizi İnceleyebileceğimiz Bir Mağazanız Var Mı?

Evintarz’ın bir çok modeli inceleyip profosyenel satış danışmanları eşliğinde alışveriş yapabileceğiniz mağazası bulunmaktadır.

Bu mağazamız büyük metre kareler de olup internet sitemiz üzerinde beğendiğiniz birçok ürünü inceleyebilirsiniz. Mağaza iletişim bilgilerine buradan ulaşabilirsiniz.

Mağazalarınızdan Nasıl Sipariş Verebilirim?

Mağazalarımıza gelerek sektöründe tecrübeli satış danışmanlarımız ile beğenmiş olduğunuz ürünleri gezerek, alternatiflerini değerlendirerek ve dokunarak siparişlerinizi verebilirsiniz.
Sipariş vermiş olduğunuz ürünler stoklu olmadığı için size iletilecek termin süresine göre üretilip adresinize teslim edilecektir.

Mağazalarınızda Tüm Ürünlerinizi Görebilir Miyim?

Sitemiz üzerinde 10 bine yakın ürün bulunmaktadır, tüm mağazalarımızda birbirinden farklı takımları ve aksesuar ürünlerini belirli dönemlerde değiştirerek sizlere sunmaktayız.
Bu nedenle sitemiz üzerinde beğenmiş olduğunuz her ürünü mağazalarımızda bulamayabilirsiniz. Ancak benzer renklerde, kalitede ve özelliklere muadil ürünlerle kıyaslama yaparak siparişlerinizi oluşturabilirsiniz.

Mağazalarınız Ne Zaman Açık?

Haftanın her günü 09:00-20:30 saatleri arasında tüm mağazalarımız siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir.

ÜRÜNLERİMİZ HAKKINDA

Ürünleriniz Garantili mi?

Tüm ürünlerimiz üretim hatalarına karşı 2 Yıl Garantilidir.

Üretim Süresini Kısaltabiliyor Musunuz?

Mağazalarımızdaki ve internet sitemizdeki ürün detaylarında belirtilen teslimat süreleri "Maksimum Süre" olarak belirlenmiştir.
Çok acil teslimat istenen durumlar için satış danışmanlarımız ile (0533) 679 90 61 'den (09:00-20:00) iletişime geçebilirsiniz, kesin sonuç olmamakla beraber üretici firmalarımız ile görüşülerek ürünün hazırlanma aşamasında hızlandırma konusunda yardımcı olunabilir, ancak teslimat ilinize olan sevkiyat tarihi ve süresi önemlidir.

Ürünlerde Renk Değişikliği Yapılıyor mu?

Kotltuk, Köşe ve Sandalye gibi döşemelik ürünlerde evintarz kumaş seçeneklerinde sizlere yüzlerce alternatif kumaş ve renk seçeneği sunuyoruz, bu seçenekler sayesinde kendi kombininizi oluşturabilir, dilerseniz ücretsiz iç tasarım hizmetimizden yararlanabilirsiniz.
(Not: Döşeme rengi değiştirilen ürünlerin iadesi alınmamaktadır.)

Ürünlerde Parçalı Satış Yapılıyor mu?

Ürünlerimizde istediğiniz parçaları istediğiniz adette satın almanızı için özelleştirmeler gerçekleştirdik. Bu tarz ürünlerde parça seçeneğini seçerek de sipariş oluşturabilirsiniz.
Örneğin; Yatak odası takımının sadece şifonyerini sipariş verebilirsiniz ya da koltuk takımının sadece tekli koltuğunu sipariş verebilirsiniz. Eğer parça fiyat bilgisi incelediğiniz üründe mevcut değil ise satış danışmanlarımız ile (0533) 679 90 61 'dan (09:00-19:00) bizimle iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz.

Özel Ölçü Ürün Yapıyor musunuz?

Ürün detaylarında belirtilen özel ölçü çalışılabilen ürünler dışında özel ölçü olarak üretim yapmıyoruz.

Ürünün Kalitenize Nasıl Güvenebilirim?

Ürünlerimiz Evintarz Mobilya’nın anlaşmalı olduğu mobilya sektöründe uzman, uzun yıllardır mobilya üretim faaliyeti gerçekleştiren üretici firmalar tarafından üretilmektedir.
Üretimden çıkan her ürün kalite kontrol ekipleri tarafından gerekli son kontrolleri yapıldıktan sonra paketleme işlemine geçilip sizlere ulaştırılmaktadır. Bu sebeple mağazalarımızdan ve internet sitemiz üzerinde gördüğünüz tüm ürünler Evintarz Mobilya tarafından üretim hatalarına karşı 2 yıl garanti ile güvence altındadır.

Ürünleriz Stoklu Mu?

Mobilya grubu ürünlerinde özelliştirmelerden dolayı büyük oranla stoklu ürün bulunmamaktadır, ancak; ürünlerimizin stok durumu detay sayfalarımızda belirtiyoruz. Hangi ürünü sipariş verdiğinizde

Tedarikçimiz Olabilirsiniz?

[email protected] mail adresimize firma bilgilerinizi ve çalıştığınız ürün gruplarınız gönderirseniz veya Tedarikçi Formumuzu doldurarak satın alma departmanımız ile iletişime geçerek, görüşmeleri başlatabilirsiniz.