Köşe

Takımları

Köşe takımı alacağınız zaman dikkat etmeniz gereken en önemli detaylardan biri kalite ve görselliktir. Aynı zamanda odanızın büyüklüğüne göre seçim yapmalısınız. Küçük odalar için Köşe Takımı ideal bir seçim olacaktır. Modern tarza sahip olan köşe takımları sayesinde odanızı daha aktif olarak kullanabilirsiniz. Köşe takımlarında alt kısmı açılabilir şekilde tasarlanan modeller de bulunuyor. Bu sayede eşyalarınızı bu kısma koyarak kullanım sağlayabilirsiniz. Bünyemizde yer alan tüm köşe takımları kaliteli olmakla beraber geniş bir renk seçeneği de bulunmaktadır. Spor renklerden diğer renklere kadar aradığınız modeli kolaylıkla bulabilirsiniz. Köşe koltuklarda ayak kısımları retro tarzında tasarlanmıştır. Buda modelin daha şık ve kaliteli bir tasarıma dönüşmesine yol açmıştır.

Köşe Takımı Modelleri

Köşe takımları seçiminde mutlaka odanızın büyüklüğünü belirleyerek seçim yapın. Bu sayede daha sağlıklı modellere ulaşım sağlayabilirsiniz. Gürgen ağacından yapılan modeller dayanıklı yapısı ile ön planda yer alır. Bu sayede uzun ömürlü olarak kullanım sağlayabilirsiniz. Modellerde yer alan süngerlerde herhangi bir şekilde çökme yaşanmaz. Konfor düzeyi oldukça yüksek olan bu modeller sayesinde evinizde aradığınız rahatlığı bulabilirsiniz. Köşe takımı modellerinde yer alan kumaşlar silinebilir yapıdadır. Herhangi bir şey döküldüğünde kolayca temizleyerek kullanım sağlayabilirsiniz. Sırt minderli modeller görsel şıklığa sahip olduğu gibi zarif seçenek içerisinde de yer alır. Sizde bu modeller arasından odanıza uygun olanı tercih ederek kaliteli bir dekorasyon kombini oluşturabilirsiniz.

Köşe Takımı Fiyatları

Şık bir dekorasyon kombini oluşturmak isteyenler için özel olarak tasarlanan köşe takımları arasından seçip yapmak istediğinizde ekonomik ücretler ödemeniz yeterli olacaktır. Fiyatlar seçilen modelin tasarımına ve kalitesine göre değişkenlik gösteriyor. Firmamız tüm ürünlerini kaliteli olarak müşterilerine sunuyor. Sizde mobilya konusunda güvenilir bir firma arıyorsanız yasal olarak hizmet veren firmamızın hizmet içeriğinden yararlanabilirsiniz. Tüm ürün seçenekleri garanti kapsamı içerisinde adresinize kadar gönderilir. Bundan dolayı ürünleri güven içerisinde firmamızdan temin edebilirsiniz. Kaliteli bir kombin oluşturmak istediğinizde şık tasarımlara yer vermeniz gerekir. Bu sayede sağlıklı bir dekorasyon oluşturabilirsiniz. Köşe takımlarında ayak kısmında ahşap kullanılmıştır. Buda görsel kaliteyi arttırmaktadır.

1