ÖDEME SEÇENEKLERİ

Evintarz Ödeme Seçenekleri

Havale/Eft İle Ödeme Yapabilir Miyim?

Havale/Eft ile ödeme gerçekleştirebilirsiniz. Siparişinizin ödeme tipini seçerken kredi kartı yerine havale ile ödeme seçeneğimizi seçerek sipariş oluşturabilirsiniz. Banka hesap bilgilerimiz buradan ulaşabilirsiniz.

36 Aya Kadar Taksit İmkânı Nedir?

Anlaşmalı olduğumuz finans kuruluşu olan "Burgan Bank" üzerinden talebinize istinaden şubelerimizden nüfus cüzdanınız ile yapacağınız ön başvurular ile finans kuruluşunun onay vermesi durumunda 750 TL ile 20.000 TL arasında 3 ila 48 ay arası taksitlendirmeler ile mağazalarımızda alışveriş gerçekleştirebilirsiniz. Detaylı bilgi "Kredi Kartsız Taksit" sayfamızı inceleyebilir veya müşteri hizmetlerimizden destek alabilirsiniz.

Ödemeyi Farklı Kartlarla Ya da Bir Kısmı Nakit Bir Kısmı Kartla Olacak Şekilde Yapabilir miyim?

Evet, alışverişlerinizde kısmi ödeme seöçeneği kullanabilirsiniz, bu konuda müşteri temsilcilerimiz sizlere destek olmaktan mutluluk duyacaktır. Not:Nakit indirimi bulunan ürünlerde, nakit ödenecek tutar için kısmi nakit indirimi geçerli olacaktır.

Kapıda Ödeme Seçeneği Var Mı?

Maalesef kapıda ödeme seçeneğimiz bulunmamaktadır.

Evintarz Mobilya da Hangi Ödeme Yöntemleri ile Alışveriş Yapabilirim?

Mağazalarımız da kredi kartı, havale ve anlaşmalı finans kuruluşları ile sağlanacak tüketici kredi sistemi ile alışveriş gerçekleştirebilirsiniz. İnternet sitemiz üzerinde ise kredi kartı ve havale ile ödeme gerçekleştirebilirsiniz. Çek, senet, elden taksit gibi bir çalışma şeklimiz bulunmamaktadır.

BANKA HESAP NUMARALARI

Banka Hesap Numaralarınız Nedir?

Havale/Eft gibi indirimli yöntemlerle ödeme yapmak isterseniz, ödeme yapacabileceğiniz banka hesap bilgilerimize buradan ulaşabilirsiniz.

Havale/Eft İle Ödemem Onaylanmadı, Ne Yapmalıyım?

Ödemeniz ile ilgili olarak dekont bilginizi bizimle paylaşabilirsiniz. Havaleyi kendi isminiz üzerinden gerçekleştirir veya not olarak sipariş numaranızı belirtirseniz siparişiniz tarafımızca onaylanır ve hazırlık süreci başlar. Fakat siparişinizle eşleştirebileceğimiz bir bilgi havale ödemenizde yok ise [email protected] mail adresimize dekont gönderebilir ya da satış danışmanlarımızı arayarak ödemenizin hangi hesaptan ve kişi tarafından yatırıldığını iletmeniz halinde, gerekli kontroller yapılarak siparişiniz onaylanır.

Havale/Eft Ile Ödeme Yaptıktan Sonra Dekont Göndermeli Miyim?

Havale ile ödeme işlemi gerçekleştirdikten sonra sitemizdeki üyelik sayfasının "Hesabım" bölümünde yer alan "Havale Bildirim Formu" sekmesini tıklayarak siparişini vermiş olduğunuz sipariş numarasını ve ödeme yapılan banka bilgisini seçerek bildirim formu oluşturarak ödemenizin onaylanarak siparişinizin işleme alınmasını sağlayabilirsiniz.

KREDİ KARTI TAKSİT İMKANLARI

Hangi Kartlara Taksit Yapıyorsunuz?

Türkiye'de kullanımda olan tüm kredi kartlarına 12 takside kadar işlem yapabiliyoruz. Kargilimobilya.com.tr'de anlaşmalı olduğumuz ödeme sistemi altyapı sağlayıcısı İPara üzerinden, tüm kredi kartlarına 12 taksite kadar alışveriş imkânı sağlamaktayız.

Kredi Kartı İle Ödemede Vade Farkı Var Mıdır?

İnternet sitemiz üzerinde 150 TL üzerindeki her siparişi vade farksız 3 taksite kadar taksitlendirmekteyiz. 3 Taksit üzerindeki taksitlendirmelerde taksit seçeneğine göre vade farkı uygulanmaktadır. Ürünlerdeki vade farkı oranlarını ürün inceleme sayfasında yer alan "Taksit Seçeneklerinden” kontrol edebilirsiniz. Mağazalarımızdaki taksitlendirme seçenekleri ve vade farkı detayları hakkında bilgi almak için Müşteri Hizmetlerimizden destek alabilirsiniz.