Oturma Odası

Modelleri

Oturma odası, ev halkının evde en çok vakit geçirdikleri odalardan bir tanesidir. Oturma Odası modelleri en çok vakit geçirilen oda olduğu için en iyi oturma gurupları bu odalar için tercih edilmelidir. Seçilecek oturma gurupları her zaman odada şık durmalıdır. Oturma gurupları ise ev halkının rahatını sağlayabilmelidir. Tüm bu nedenleri göz önüne alarak sitemizde en şık ve en rahat oturma guruplarını sizler için seçtik. Tasarım oturma gurupları da birçok ev hanımının dikkatini çekmeyi başarmıştır. Geniş oturma odaları için en gösterişli oturma guruplarını sitemizde kolayca bulabilirsiniz. Üstelik sadece geniş odalar için değil aynı zamanda da küçük ve dar odalar için olan sade ve şık koltuk takımlarından da faydalanmanız mümkün olacaktır.

Köşe koltuk modelleri

Oturma odalarında ve salonlarda köşe takımları oldukça hoş göründüğü için ve kullanım bakımından da oldukça ideal olan köşe takımlarının en yeni ve en güzel modellerini sitemizden temin edebilirsiniz. Sitemizden alabileceğiniz en güzel köşe takım modelleri ise; gucci relax köşe takımı, ayakları ahşap detaylardan oluşan ve soft renklerin yoğun olarak kullanıldığı bu köşe takımımız tüm evler için ideal olacağı gibi aynı zamanda da tüm tarzlara da kolayca uyum sağlayacaktır. Parada köşe takımı, parada köşe takımlarımız kendi tarzını yansıtan ve kişilik sahibi olan bir köşe takımıdır. Bu nedenle evlerinin bir karaktere sahip olmasını isteyen kişiler sitemizden bu köşe takımını satın alabilirler. Tüm bu köşe takımları gibi birçok köşe takımlarını da sitemizden rahatlıkla bulabilirsiniz.

Koltuk Takımları Fiyatları

Sitemizde birçok farklı renk ve modellerde koltuk takımlarını bulmanız mümkündür. Bunlar içinde en çok satılan ve tercih edilen oturma odası takımları içinde, renkli koltuk takımları, koltuk ve kanepeler, köşe koltukları, tekli koltuklar ve berjerler, püf ve bank tipi oturma gurupları mevcuttur. Bu gibi ürünlerimizin fiyatları işçilik ve kullanılan ürün kumaşı ve ham maddesine göre değişiklik gösterir. Sitemizde sadece oturma odası ve salon koltuk takımları değil aynı zamanda da yemek odası için takımlar ve diğer odalar için mobilya takımları da mevcuttur.

₺9.650,00 KDV Dahil
₺10.040,00 KDV Dahil
₺8.590,00 KDV Dahil
₺9.070,00 KDV Dahil
₺1.590,00 KDV Dahil
₺3.310,00 KDV Dahil
1 2 3 >