Yatak Odası

Takımları

İyi bir uyku dönemi geçirmek istiyorsanız seçtiğiniz yatak odasının kaliteli olmasına dikkat etmelisiniz. Hem dekorasyon açısından hem de konfor açısından bu büyük bir önem taşır. Bundan dolayı şık ve modern tasarımlar arasından tarzınıza uygun modeli tercih ederek kullanım sağlayabilirsiniz. Yatağın kaliteli bir tasarıma sahip olması odanın görseline büyük bir etki oluşturacaktır. Retro tarzı modeller günümüzde sıklıkla tercih edilen modeller arasında yer alıyor. Bu modeller sayesinde sizde şık bir tasarım oluşturabilirsiniz. Yatak odası takımları ise seçtiğiniz modelin kalitesine göre değişiyor. Ahşap malzemeden üretilen modeller dayanıklı olduğu gibi kullanışlı olması ile sizi yormaz.

Yatak Odası Takımları Fiyatları

Yatak odası modellerinin içerisinde dolap kısmının aynalı olanlarından seçmeniz yararınıza olacaktır. Giydiğiniz kıyafetlerin yakışıp yakışmadığına bu aynadan kolaylıkla bakabilirsiniz. Bu da modelin size sunduğu kullanım kolaylıklarından biridir. Modeller içerisinde yer alan gardıropların iç dizaynı olarak tasarlanmıştır. Bu sayede istediğiniz eşyalara kolaylıkla ulaşım sağlayabilirsiniz. Yatak modelinde bazalı seçeneklerde bulunuyor. Bazalı modeller diğerlerine göre daha kullanışlı olsa da burada tercih sizin olacaktır. Komodinler modellere uygun bir şekilde tasarlanmış olup zarif görselleri ile size sunulur. Yatak odası takımları firmamız tarafından ekonomik olarak belirlenmiştir. Bundan dolayı istediğiniz modele kolaylıkla erişim sağlayabilirsiniz. Yatak odası modellerinde renk seçimi de önem taşır. Bundan dolayı farklı renklere sahip modeller özel konsept içerisinde size sunulur.

Yatak Odası Fiyatları

Yatak odasında şık bir dekorasyon oluşturmak isteyenler için özel modeller de sunulmaktadır. Bu modeller sayesinde kaliteli bir dekorasyona imza atabilirsiniz. Özel tasarıma sahip bu modeller en çok tercih edilen grup içerisinde de yer alıyor. Sizde bu modeller arasından seçim yaparak odanızın havasına artı bir değer katabilirsiniz. Yatak odası takımları konusunda da firmamız size özel olarak yardımcı oluyor ve tüm hizmetini garanti kapsamı içerisinde sunuyor. Gardırop modellerinde desen seçeneği de bulunuyor. Bu tarz tasarımlar modellere daha çok pozitif görsel etki katıyor. Bu modelleri de tercih edebilirsiniz. Ayrıca geniş renk seçeneği avantajından da yararlanabilir ve bu sayede tasarım kalitesinden de yararlanabilirsiniz.

₺11.410,00 KDV Dahil
₺11.020,00 KDV Dahil
₺11.220,00 KDV Dahil
1