Yemek Odası Takımı

Modelleri

Modern tarza sahip olan yemek odaları evinizde kaliteli görseli ile sizi büyüleyecektir. Yemek odası takımı modelleri özel olarak dizayn edilmiş ve bir uyum içerisinde görsel kaliteye sahip olarak size sunulur. Tüm modeller rahat ve kullanışlıdır. Ayrıca insan sağlığa zarar verici herhangi bir etken maddede modeller içerisinde yer almıyor. Bundan dolayı güven içerisinde kullanım sağlayabilirsiniz. Kaliteli bir dekorasyon oluşturmak isteyenler için ideal seçim olan bu modellerde zariflik de ön planda yer alır. Masa, sandalye uyumu modeller içerisinde büyük önem taşır. Takımın şık durmasını sağlayan bu unsurların birbiri ile uyumuna seçiminizde dikkat etmelisiniz. Ayrıca seçtiğiniz sandalyelerin rahat ve konforlu olmasına da mutlaka özen gösterin. Kullanışlı olmayan bir model sizi rahatsız edecektir.

Yemek Odası Takımı Modelleri

Ahşap malzemeden üretilen modeller dayanıklı yapısı ile size uzun süreli kullanım avantajı sağlar. Ayrıca bazı konsol modellerinin iç kısmında aydınlatma bulunmaktadır. Bu özellik de modele daha farklı bir hava katıyor. Profesyonel tasarıma sahip olan bu ürünler sayesinde sizde şık bir dekorasyon oluşturabilirsiniz. Lake malzemeden yapılan modeller ise doğal kaplama olarak size sunulur. Modellerde ayak kısımları daha uzun olarak tasarlanmıştır. Buda modelin havasını olumlu yönde değiştirmektedir. Mdf malzemeli modeller de bünyemizde yer alıyor. Özel renk seçimi ile sunulan yemek odası takımı modelleri sayesinde salonunuz daha farklı bir anlam kazanacaktır.

Yemek Odası Takımı Modeli Fiyatları

Tüm koleksiyonlar size garanti kapsamı içerisinde sunulur. Bundan dolayı güven içerisinde istediğiniz modeli kolaylıkla seçebilirsiniz. Modeller de görsel kalite ve kullanışlığa önem veren firmamız müşteri memnuniyeti ilkesine bağlı olarak hizmetini sürdürmektedir. Sektör içerisinde başarılı işlere imza atarak en iyi ürünü ekonomik fiyat politikasın benimseyerek size sunuyoruz. Yemek odası takımı modelleri fiyatları ve diğer ürünlerimizi yakından inceleyebilir, ödeme kolaylıklarından yararlanabilirsiniz. Geniş ürün yelpazesi sayesinde seçiminizi kolay bir şekilde yapabilir ve tarzınızı yansıtan modele sahip olabilirsiniz. Aynalı model isteyenler için de özel tasarım seçenekleri bulunuyor. Farklılık isteyenler için ideal bir seçim olan bu modeller en iyi fiyat garantisi içerisinde de sizinle buluşturulmaktadır.

₺11.220,00 KDV Dahil
₺11.220,00 KDV Dahil
₺9.070,00 KDV Dahil
₺14.820,00 KDV Dahil
₺11.610,00 KDV Dahil
₺14.820,00 KDV Dahil
₺5.540,00 KDV Dahil
₺4.500,00 KDV Dahil
₺2.730,00 KDV Dahil
₺2.040,00 KDV Dahil
₺9.249,00 KDV Dahil
₺10.003,00 KDV Dahil
₺10.872,00 KDV Dahil
1 2 >